PZF zaprasza na XIV Międzynarodowy Kongres Faktoringu

sie 3, 2023 | Informacje prasowe

Polski Związek Faktorów zaprasza do udziału w XIV Międzynarodowym Kongresie Faktoringu. Tegoroczna edycja wydarzenia poświęcona będzie analizie sytuacji ekonomiczno-gospodarczej w Polsce, Europie i na świecie oraz omówieniu perspektyw rozwoju biznesu w Nowej Erze. Eksperci podsumują także kluczowe wyzwania rynkowe, szanse i trendy w finansowaniu należności. Nie zabraknie też wymiany opinii pomiędzy przedsiębiorcami korzystającymi z faktoringu a dostawcami tych usług. Wydarzenie będzie pełne pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań. Spotkanie odbędzie się w tradycyjnej formule konferencyjnej.

 

 

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie konferencyjne w branży finansowania handlu. Od lat podczas naszych spotkań dzielimy się doświadczeniami, wymieniamy opiniami na temat przyszłości i analizujemy szanse na dalszy rozwój faktoringu w Polsce i na świecie. W ciagu 13 edycji pozyskaliśmy liczne grono wiernych słuchaczy i sympatyków. W obradach zawsze biorą udział uznani eksperci w dziedzinie gospodarki, zarządzania i finansów. Odpowiadają na pytania związane z aktualną sytuacją przedsiębiorstw i prezentują rozwiązania, które zwiększają na ich płynność finansową. W tym roku nasze branżowe spotkanie odbywa się już po raz czternasty. Serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej edycji Kongresu Faktoringu –mówi Konrad Klimek, przewodniczący komitetu wykonawczego PZF.

 

Kongres odbędzie się 19 września 2023 r. (wtorek) w warszawskim hotelu Crowne Plaza – The Hub, przy Rondzie Daszyńskiego 2. Początek obrad o godz. 9:30.

 

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą: Natalia de Barbaro, ceniona psycholożka biznesu i trenerka umiejętności społecznych oraz Marek Zuber, ekonomista, analityk rynków finansowych.

 

Na Kongres zapraszają

Partnerzy Główni: Grupa BIK, Iron Mountain
Partnerzy Kongresu: Coface, Comarch, SAS
Partnerzy PZF: Asseco Business Solutions, BOŚ, eSourcing
Partnerzy Medialni: Bank, Bank.pl, Finansovo.pl, SerwisFaktoringowy.pl

Partnerzy

Partnerzy Główni
Partnerzy Kongresu
Partnerzy PZF
Partnerzy medialni