PZF zaprasza na XII Międzynarodowy Kongres Faktoringu

sie 10, 2021 | Informacje prasowe

Polski Związek Faktorów zaprasza do udziału w XII Międzynarodowym Kongresie Faktoringu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w tradycyjnej formule konferencyjnej oraz online. Wydarzenie będzie pełne pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań. Eksperci podsumują sytuację na rynku faktoringowym oraz w otoczeniu przedsiębiorczości u progu nowej ery w gospodarce. Będą też dyskutować o tym, czego nauczył nas kryzys wywołany pandemią oraz jaka przyszłość czeka rynki w Polsce i na świecie. 

 

 

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to doroczne spotkanie ekspertów branży faktoringowej i finansowej z kraju oraz ze świata. W ciagu 11 edycji pozyskaliśmy liczne grono wiernych słuchaczy i sympatyków. W obradach zawsze biorą udział uznane autorytety w dziedzinie gospodarki i zarządzania. Odpowiadają na pytania związane z sytuacją przedsiębiorstw i prezentują rozwiązania wpływające na ich płynność finansową. W tym roku Kongres odbywa się już po raz dwunasty. Spotkamy się w tradycyjnej formule konferencyjnej oraz online. Gorąco polecam i zapraszam do spotkania na żywo lub udziału przez internet – mówi Konrad Klimek, przewodniczący komitetu wykonawczego PZF.

 

Kongres odbędzie się 23 września 2021 r. w warszawskim hotelu Crowne Plaza – The Hub, przy Rondzie Daszyńskiego 2. Początek obrad o godz. 10. Transmisja online rozpocznie się o godz. 11:45.

 

Na Kongres zapraszają

Organizator: Polski Związek Faktorów

Partner Główny: Comarch

Partnerzy Kongresu: CRIF, Grupa BIK

Partnerzy PZF: Asseco Business Solutions, eSourcing

Partner Międzynarodowy: HPD Lendscape

Partnerzy Medialni: AleBank.pl, Banking Magazine, BCR, CEO.com.pl, Fintek.pl, Franczyza Banku, Lendtech.pl, Serwis Faktoringowy