Partnerzy XI Międzynarodowego Kongresu Faktoringu – edycji online

wrz 30, 2020 | Informacje prasowe

Edycja online Międzynarodowego Kongresu Faktoringu zgromadziła liczne grono partnerów. Przy organizacji wydarzenia współpracę z PZF nawiązało 13 firm i redakcji. Komitet Wykonawczy Związku serdecznie dziękuje wszystkim partnerom.

 

I sesja edycji online Międzynarodowego Kongresu Faktoringu, organizowanego przez Polski Związek Faktorów, odbędzie się już jutro. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań menedżerów i praktyków faktoringu i finansów w Polsce. Udział w nim biorą uznani eksperci.

 

Głównym Partnerem tegorocznego Kongresu Faktoringu jest: Coface

 

Partnerami Kongresu są także firmy: BIK SA, CRIF oraz efcom

 

Partnerami PZF są: Asseco Business Solutions, ERIF, Mint Software

 

Partnerami medialnymi zostali natomiast: AleBank.pl, CEO.com.pl, Fintek.pl, FranczyzaBanku.pl, My Company Polska, Outsourcing Portal

 

 

 

W tym roku, ze względu na okoliczności, Kongres odbędzie się w internecie. Czekają nas dwie sesje: 1 oraz 15 października 2020 r. Podczas pierwszej omówimy sytuację na światowych rynkach oraz kondycję sektora faktoringu. W drugiej, przyjrzymy się jak nowe technologie wpływają na rozwój naszych usług.

 

Uczestników czekają więc dwa spotkania z pasjonującymi wystąpieniami, ciekawymi dyskusjami i ważnymi pytaniami. Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy

Partner Główny
Partnerzy Kongresu
Partnerzy PZF
Partnerzy Medialni