PZF partnerem Risk & Supervision Meeting

lip 27, 2020 | Informacje prasowe

Polski Związek Faktorów po raz kolejny został patronem dorocznego spotkania branży faktoringowej i leasingowej – Risk & Supervision Meeting organizowanego przez CRiF. Tegoroczna edycja odbędzie się 10 września w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja skierowana jest do osób odpowiedzialnych za obszar ryzyka, analiz i przeciwdziałania wyłudzeniom w sektorze leasingowym i faktoringowym.

 

Nadrzędnym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń oraz znalezienie cech wspólnych w sferze nadużyć. Punktem docelowym znalezienia wspólnych obszarów jest zacieśnienie współpracy obydwu sektorów, które działają dla podobnego segmentu klientów.

 

Poznamy mechanizmy przestępczości ubezpieczeniowej.  Omówimy tradycyjną klasyfikację podstawowych grzechów i wad oszusta. I najważniejsze – w efekcie końcowym połączymy siły, aby skuteczniej zapobiegać wyłudzeniom finansowym.

 

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki badania nadużyć za rok 2019. Jest to jedyne takie badanie w skali kraju porównujące sektor leasingowy i faktoringowy.

 

Tegoroczna konferencja nabierze jeszcze bardziej warsztatowego charakteru. Nie zabraknie też czasu na rozmowy w kuluarach i debaty ekspertów.

 

Więcej na stronie Risk & Supervision Meeting.