PZF patronem VIII konferencji bankowców z regionu CEE

wrz 7, 2022 | Informacje prasowe

Polski Związek Faktorów objął patronat nad VIII konferencją bankowców z regionu CEE organizowaną przez SME Banking Club. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2022 r. w Pradze.

 

Każdego roku organizatorzy zaskakują wyjątkowymi prelegentami, nowymi tematami i szerokim networkingiem. W tym roku postanowili zaskoczyć jeszcze samą lokalizacją konferencji i zabierają nas do serca Pragi, gdzie tuż nad Wełtawą znajduje się historyczny ! To właśnie w tych komnatach, 25 listopada 2022 r., bankowcy z rejonu CEE będą mieli przyjemność wymienić się kontaktami, poznać nowinki z branży, a przy okazji zwiedzić „Miasto Stu Wież”. 

 

Nagrody za rok 2022

Punktem konferencji, który co roku wzbudza niemałe emocje, jest gala rozdania nagród dla firm, które w danym roku wykazały się najciekawszymi innowacjami. Nominowani zostaną wyłonieni przez SME Banking Club na podstawie badań i rankingów obejmujących firmy z regionu Europy Środkowo – Wschodniej w kategoriach: 

· Best Online Banking for SMEs. CEE Region.

· Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region.

· Best Digital Lending for SMEs. CEE Region.

· Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region.

 

Networking, strefa Expo, panele dyskusyjne

Ponad 30 prelegentów z różnych krajów, a pośród nich, m.in: Michał Tusznio (ING Bank Poland), Paweł Jaszewski BNP Paribas Bank Polska, Václav Mladěnka (Monet+), Christian Ruehmer (Q-Lana Inc), Enrique Caballero (Aware Inc. Biometrics), Katalin Kauzli (Charlie-India), eksperci gotowi podzielić się swoją wiedzą, panele dyskusyjne, w których uczestniczy publiczność, niezastąpiony networking twarzą w twarz oraz świetne, prawdziwie królewskie jedzenie! Właśnie dlatego nie może Was tam zabraknąć! 

 

Szczegóły i rejestracja: https://smebankingconference.com/