PZF zaprasza na XIII Międzynarodowy Kongres Faktoringu

sie 10, 2022 | Informacje prasowe

Polski Związek Faktorów zaprasza do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Faktoringu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w tradycyjnej formule konferencyjnej. Wydarzenie będzie pełne pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań. Eksperci podsumują sytuację na rynku faktoringowym oraz w otoczeniu przedsiębiorczości u progu nowej ery w gospodarce w Polsce i na świecie. Będą też dyskutować o tym, jak radzić sobie w dobie ekonomicznych turbulencji.

 

 

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to doroczne spotkanie ekspertów branży faktoringowej i finansowej z kraju oraz ze świata. W ciagu 12 edycji pozyskaliśmy liczne grono wiernych słuchaczy i sympatyków. W obradach zawsze biorą udział uznane autorytety w dziedzinie gospodarki i zarządzania. Odpowiadają na pytania związane z sytuacją przedsiębiorstw i prezentują rozwiązania wpływające na ich płynność finansową. W tym roku Kongres odbywa się już po raz trzynasty. Serdecznie zapraszam do udziału w naszym spotkaniu –mówi Konrad Klimek, przewodniczący komitetu wykonawczego PZF.

 

Kongres odbędzie się 21 września 2021 r. (środa) w warszawskim hotelu Crowne Plaza – The Hub, przy Rondzie Daszyńskiego 2. Początek obrad o godz. 9:30.

 

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą: prof. Witold Orłowski, ceniony ekonomista oraz Jacek Walkiewicz, psycholog, inspirujący mówca.

 

Na Kongres zapraszają

Partnerzy Główni: ComarchGrupa BIK
Partnerzy PZF: Asseco Business Solutions, eSourcing, RiskMan
Sponsor Koktailu: Lendscape
Partnerzy medialni: AleBank.pl, Bank, Finansovo.pl, SerwisFaktoringowy.pl

 

Partnerzy

Partnerzy Główni
Partnerzy PZF
Sponsor Koktajlu
Partnerzy medialni