Najnowszy raport z bazy ERIF BIG S.A. – III kwartał 2020 r.

lis 17, 2020 | Badania i raporty

Ukazał się nowy raport dotyczący wielkości i struktury bazy danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., dotyczący wyników za III kwartał 2020 r. Publikacja zawiera również dane porównawcze z poprzednich okresów. 

 

Przy okazji premiery raportu przygotowana została również krótka animacja, która podsumowuje kilka najważniejszych faktów i wprowadza w świat danych ERIF w kontekście ostatnich aktualizacji:

https://www.youtube.com/watch?v=CW7LbowFuvs

 

30 września 2020 roku, czyli w dzień wykonania audytu, w bazie ERIF BIG S.A. znajdowało się prawie 99 mln zobowiązań o łącznej niemal 51,7 mld zł.

>> Pobierz pełną wersję raportu „Raport III kwartału 2020 roku. Wielkość i struktura bazy danych oraz dane porównawcze z poprzednich okresów” <<

 

Rozwój bazy ERIF BIG S.A. odzwierciedlony jest we wzroście liczby osób i podmiotów, których informacje gospodarcze dotyczą. Obecnie w rejestrze widnieją dane o łącznie ponad 5,5 mln osób i podmiotów z informacją negatywną lub pozytywną, w tym o ponad 4,5 mln konsumentów oraz ponad 916 tys. firm.

 

 

Jak zwykle w raporcie przedstawionym przez ERIF BIG S.A. zastosowano rozróżnienie na zobowiązania pozytywne oraz zobowiązania negatywne, czyli te szczególnie istotne w dobie pandemii COVID-19.

 

Aktualne dane pokazują, że w bazie znajdują się informacje o niemal 3 milionach 500 tysiącach zobowiązań negatywnych. Z kolei liczba zobowiązań pozytywnych wynosi obecnie prawie 95,5 miliona.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią całego raportu:

>> Pobierz pełną wersję raportu „Raport III kwartału 2020 roku. Wielkość i struktura bazy danych oraz dane porównawcze z poprzednich okresów” <<