PZF partnerem IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego

sie 20, 2018 | Informacje prasowe

Polski Związek Faktorów dołączył do grona Patronów Honorowych IV Kongresu Pośrednictwa Finansowego, organizowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych. Jest to największe cykliczne wydarzenia dla sektora pośrednictwa finansowego w Polsce.

 

Kongres odbędzie się 2 października 2018 r. w warszawskim hotelu Marriott. Patronat Honorowy nad wydarzeniem obok Polskiego Związku Faktorów objęli także: Związek Banków Polskich, Związek Polskiego Leasingu, Izba Domów Maklerskich, Fundacja EFPA Polska oraz Warszawski Instytut Bankowości.

 

Kongres organizowany jest od 2015 r. Jest miejscem otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora, dyskusji o praktykach biznesowych sektora a także platformą wymiany najlepszych doświadczeń zbudowaną w ten sposób by wpływała na kształt standardów etycznych i biznesowych sektora.

 

Wizja pośrednictwa finansowego w ciągu 3-5 najbliższych lat – nowe trendy, nowe produkty, konsolidacja sektora, szanse biznesowe oraz odpowiedzialność pośrednika finansowego to obszary, które będą poruszone podczas czwartej już edycji Kongresu. 

 

Podczas tegorocznego Kongresu po raz trzeci wręczony zostanie Laur Pośredników Finansowych – specjalne wyróżnienie dla instytucji, oferujących produkty lub usługi finansowe dbając o najwyższą jakość współpracy z firmami pośredniczącymi w ich sprzedaży. Pierwsze edycje Lauru pokazały, że idea, która ma na celu promowanie najlepszych praktyk we współpracy w relacji pośrednik – instytucja finansowa jest ważna i tym samym KPF z przyjemnością kontynuuje ten projekt.  

 

Z zaproszenia do udziału w trzech pierwszych edycji Kongresu skorzystało ponad 600 uczestników. Uczestnicy Kongresu reprezentowali nie tylko sektor pośrednictwa finansowego ale również sektor bankowy, instytucje pożyczkowe, zakłady i towarzystwa ubezpieczeń, nie zabrakło wspierających rozwój branży pośrednictwa finansowego fintechów czy firm doradztwa prawnego i strategicznego. Udział przedstawicieli tak wielu sektorów potwierdza, iż Kongres stał się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem networkingu.

 

Agenda Kongresu oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie: www.kpf.pl.